Σε εορταστικό κλίμα πραγματοποιήθηκε η ετήσια εκδήλωση για την κοπή της πίτας του πυγμαχικού συλλόγου Περσεύς, την Παρασκευή 4 Μαρτίου 2022. Η παγκόσμια πρωταθλήτρια πυγμαχίας Χριστίνα ‘Medusa’ Λιναρδάτου και Πρόεδρος του Δ.Σ., έκοψε την πίτα με ευχές για καλή αγωνιστική χρόνια και πολλές νίκες. Στη συνέχεια πραγματοποιήθηκε η κλήρωση δώρων η οποία ήταν μία προσφορά από τα κοσμήματα Δήμου @kosmimata_dimou .
Σας ευχαριστούμε όλους για την παρουσία σας.
Ευχόμαστε σε όλους τους αθλητές μας υγεία πάνω από όλα, και καλή αγωνιστική χρονιά με πολλές επιτυχίες.
Επίσης, ευχαριστούμε τον @george_spanoudakis_photography για τις υπέροχες φωτογραφίες.
![](https://perseasboxingclub.gr/wp-content/uploads/2022/03/GEOR2248-1-300x226.jpg)
![](https://perseasboxingclub.gr/wp-content/uploads/2022/03/GEOR2216-200x300.jpg)
![](https://perseasboxingclub.gr/wp-content/uploads/2022/03/GEOR2210-300x199.jpg)
![](https://perseasboxingclub.gr/wp-content/uploads/2022/03/GEOR2180-300x200.jpg)
![](https://perseasboxingclub.gr/wp-content/uploads/2022/03/GEOR2221-186x300.jpg)